Publikováno: 12.11.2017
arbys coquitlam centre coquitlam kanada 01

ARBY'S Coquitlam Centre
2929 Barnet Hwy #2658
Coquitlam, BC V3B 5R5
Kanada

Po - Út: 10:00 - 19:00
St - Pá: 10:00 - 21:00
So: 9:30 - 19:00
Ne: 11:00 - 18:00

Jediná dosud funkční provozovna amerického sendvičového řetězce Arby's v celém širokém okolí Vancouveru se nachází v oblasti města Coquitlam, v nákupním centru Coquitlam Centre. Jedná se o klasické okénko ve food courtu, nicméně Arby's nabízí i malé sezení vyhrazené jen pro své zákazníky. Bohužel pro komfortní konzumaci byl tento prostor poměrně stísněný, takže jsme raději využili centrálních prostor food courtu.

Z nabídky sendvičů jsme si vybrali jeden Roast Beef (v nejmenší velikosti) a Chicken Cordon Bleu. Obojí jsme zkompletovali do menu s Curly Fries a nápojem. Osobně nás pak přišel kuchař upozornit, že je jídlo horké a máme dávat pozor a popřál nám dobrou chuť. Podobně sympatická byla i slečna u pokladny.

arbys coquitlam centre coquitlam kanada 03

Největším překvapením se stal rozhodně sendvič Roast Beef, který velmi nečekaně obsahoval jedinou ingredienci: roast beef, zato ho ale bylo uvnitř vskutku požehnaně. Velmi tedy chválíme, že chuť masa nepřebíjely žádné laciné suroviny, jako tomu bývá u jiných sendvičových restaurací.

arbys coquitlam centre coquitlam kanada 02

Kuřecí sendvič za roastbeefovým králem trochu zaostával, ale i tak si držel vysoký standard, byl skvěle dochucený, maso se téměř rozpadalo a sýr se samou dobrotou rozpouštěl. Hranolky byly poměrně přesmažené, chyběla jim nějaká výraznější chuť, ale zase jsme dostali obrovské množství Horsey Sauce (tatarka), která to trochu vykompenzovala. Hranolků obecně obrovské množství.

Nejlepší na Arby's je asi to, že do žemle konečně dostanete něco jiného, než jen pořád dokola burger nebo smažené kuře. Zejména kvůli množství roast beefu se vyplatí potěšit tento fast food svojí návštěvou. Ocenili bychom kvalitnější a chuťově zajímavější hranolky, ale o ty jde v Arby's až v druhé řadě. 

 

Celkově doporučuji: 90 %

Autor: Pedestrian
Datum návštěvy: 7.9.2017 20:00
Celková útrata: $12,68