Publikováno: 1.1.2018
churchs chicken kingsway vancouver canada 01

Church's Chicken
2504 Kingsway
Vancouver, BC V5R 5H2
Kanada

Po - Čt: 9:00 - 23:00
Pá - So: 9:00 - 24:00
Ne: 9:00 - 23:00

Fastfoodový řetězec Church's Chicken vznikl v roce 1952 v Atlantě v Georgii. V USA je to třetí největší řetězec s kuřecím masem (za KFC a Popeyes Louisiana Kitchen). Mimo Severní Ameriku se pobočky Church's Chicken nachází (někdy pod názvem Texas Chicken) v některých asijských státech, na Novém Zélandu, ale třeba i na Ukrajině, Bělorusku nebo v Bulharsku.

My jsme navštívili pobočku na Kingsway ve Vancouveru. Prostředí restaurace bylo velmi jednoduché, ale v čistotě lehce pokulhávalo. Obsluhu tvoří výhradně zaměstnanci asijského původu s nepříliš vysokou jazykovou vybaveností, takže komunikace v angličtině byla trochu obtížnější.

 

churchs chicken kingsway vancouver canada 02

Nabídka restaurace je velmi prostá: smažené kuře. V podobě kousků, křídel nebo sendvičů. Zvolili jsme Tender Strips Menu, které obsahuje tři kusy Tender Strips, porci hranolků, nápoj a omáčku dle výběru. Stripsy v našem případě vůbec neodpovídaly zlatavým křupavým kouskům, které sliboval obrázek nad pokladnou, dostali jsme spíš našedlé sotva osmahlé chudáčky. Hranolky byly celkem ok, ale zdály se být jako každé první, co koupíte mražené v samoobsluze. Omáčka je 100% kupovaný Heinz. Jídlo sice nebylo zdravotně závadné (kuřecí maso dodělané), ale že bychom si nějak pochutnali, to opravdu ne. Porce standardního menu je navíc oproti jiným fast foodům poměrně malá.

Celkově doporučuji: 16 %

Autor: Pedestrian
Datum návštěvy: 29.7.2017 15:28
Celková útrata: cca 14 CAD