Publikováno: 31.12.2017
dq grill chill laurierst invermere kanada fastfoods.cz 1

DQ Grill & Chill
350 Laurier St
Invermere, BC V0A 1K7
Kanada

Drive Thru (pouze v červenci a srpnu)

Po - Ne: 11:00 - 21:00

Restaurace DQ Grill & Chill patří do rodiny řetězce Dairy Queen. Hlavním produktem Dairy Queen je samozřejmě zmrzlina, milkshake a další mléčné produkty, pobočky Grill & Chill ale nabízí klasickou fastfoodovou nabídku jídla: burgery, hotdogy, smažené kuře a hranolky.

Navštívili jsme provozovnu v městečku Invermere, které leží na úpatí kanadských Rocky Mountains. Jednoduše zařízené prostory nabízí nevelké množství míst k sezení, vzhledem k umístění restaurace ale nepředpokládáme, že by zde někdy byl velký boj o volná místa. Čistota v době naší návštěvy ucházející.

 

dq grill chill laurierst invermere kanada fastfoods.cz 2

Objednali jsme si Chicken Strip Combo a Chilli Dog Combo. První zmiňované obsahuje 3 ks smažených kuřecích stripsů, hranolky, omáčku, free refill nápoj a malý zmrzlinový pohár. Druhé combo pak byl chilli dog, hranolky a nápoj. Na první problémy jsme narazili už při výdeji jídla, kdy nám jednotlivé položky chodily tak, jak zrovna byly hotové. První tak dorazila zmrzlina a až dlouho po ní hlavní jídlo.

dq grill chill laurierst invermere kanada fastfoods.cz 4

Kuřecí stripsy byly křupavé, ale prakticky bez chuti. Dodávaná omáčka běžný kupovaný Heinz, oproti zbytku jídla ale velmi výrazná. Chilli dog působil vizuálně i chuťově jako by byl pár dnů starý, v klasické měkké americké housce se nacházel převařený párek opět bez chuti přelitý gumovou krustou sýra. Hranolky vypadaly trochu nedodělaně, ale hlavně byly extrémně nedosolené. Smetanová zmrzlina byl takový fastfoodový standard.

dq grill chill laurierst invermere kanada fastfoods.cz 5

Celková útrata byla necelých 15 kanadských dolarů, což je pro dva lidi poměrně nízká cena. Úspora ale byla vykoupena nízkou kvalitou servírovaného jídla.

 

Celkově doporučuji: 39 %

Autor: Pedestrian
Datum návštěvy: 14.7.2017 19:34
Celková útrata: 14,69 CAD