Publikováno: 26.12.2017
jack in the box 8140 birch bay square fastfoods.cz

Jack in the Box
8140 Birch Bay Square St
Blaine, WA 98230
Spojené státy americké

Po - Čt: 6:00 - 2:00
Pá: 6:00 - 4:00
So: 4:00 - 4:00
Ne: 4:00 - 2:00 

Při cestě přes kanadsko-americké hranice jsme se stavili v pobočce Jack in the Box v příhraničním městečku Blaine ve státě Washington. Protože se restaurace tohoto méně rozšířeného řetězce nachází jen na území USA (21 států), jedná se pravděpodobně o jeho nejsevernější provozovnu.

Restaurace je umístěná na kraji nákupního centra kousek od dálnice I-5 a svým zařízením byla výrazně přizpůsobena pro potřeby bezbariérového přístupu. Celkově byla pobočka v nedělním odpoledni čistá a téměř liduprázdná.

jack in the box 8140 birch bay square fastfoods.cz

Objednali jsme si dva burgery v menu s Curly Fries a "malým" nápojem. Prvním byl hovězí, který obsahoval pikantní sriracha omáčku a navíc ještě jalapenos. Ačkoliv celkově chutnal sendvič poměrně slušně a místo klasické housky byl v jakémsi opečeném bílém chlebu, zklamáním bylo hovězí maso. Byl to klasický zprocesovaný a k smrti ugrilovaný plátek alá McDonald's. A my už si u amerických fast foodů a bister přecejen zvykli na trochu jiný standard kvality hovězího, než je takový chudáček.

jack in the box 8140 birch bay square fastfoods.cz 4

Druhý burger byl kuřecí Jack's Spicy Chicken. Kvalita kuřete opět zhruba odpovídala mcdonaldovské klasice, největším zklamáním ale bylo, že inzerovaný Spicy Burger nebyl pálivý ani trochu. Klasické hranolky jsme nevyzkoušeli, Curly Fries ale byly celkem v pohodě. Sice pro nás Curly Fries nebudou nic, za co bychom si příště v menu připláceli, ale to už je spíš otázka osobních preferencí.

jack in the box 8140 birch bay square fastfoods.cz

Poměrně dost legrace jsme si ale užili s free refill drinky, které jsou v této provozovně poskytovány přes Coca-Cola Freestyle automat. Reálně to ale zase takový senzační Freestyle nebyl, protože snad polovina inzerovaných nápojů nebyla k dispozici. Nadšenci rozličných příchutí Coca-Coly si tedy přišli na své, chyběly ale méně obvyklé nápoje jako Barg's Cream Soda nebo i Jackův speciál. Jumpin' Jack Splash totiž má být exkluzivní soft drink dostupný jen v restauracích Jack in the Box. V našem případě (i přes velkolepé plakáty ve výloháh) ale nedostupný.

Řetězec bychom celkově řadili mezi průměrné. Nekvalitní a chuťově nevýrazné maso je kompenzováno poměrně slušně zkompletovanými sendviči. Velké mínus ale získává restaurace za absenci svého exkluzivního nápoje. Cenově se řadí Jack in the Box mezi naprostý průměr, vzhledem ke kvalitě možná trošku dražší. Opětovnou návštěvu v budoucnu neplánujeme, Severní Amerika nabízí za podobnou cenu často mnohem lepší kvalitu.

 

Celkově doporučuji: 63 %

 

Autor: Pedestrian
Datum návštěvy: 10.9.2017 14:42
Celková útrata: 17.23 USD (2 menu)