Publikováno: 29.9.2017
kfc galerie harfa

KFC Galerie Harfa
Českomoravská 2420
190 93 Praha 9 – Libeň

Venkovní zahrádka

Po-Ne: 10:00 - 22:00

Navštívili jsme po 7 letech opět obchodní centrum Galerie Harfa, nacházející se mezi ulicemi Sokolovská a Českomoravská přímo u O2 Arény, vyzkoušet nový produkt od KFC Chizza.

Galerie Harfa nabízí 160 obchodů na třech podlažích o celkové výměře 49 tisíc m². Zvláštní atrakcí centra je terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce.

Centrum je dopravně napojeno na stanici metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská (případně Sokolovská) a železniční nádraží Praha Libeň. Autem je možné vjet do dvoupodlažního podzemního parkingu centra, který má kapacitu 1 600 parkovacích míst.

KFC najdete ve třetím patře hned u jezdících schodů, které je věnováno pouze restauracím a fitness centru. Na tomto patře najdete kromě KFC i Burger King, Bageterii Boulevard a McDonalds.

Na státní svátek 28.9.2017 jsme po 7 letech od původní recenze navštívili opět toto KFC. Přilákal nás nový produkt Chizza. Před 2 roky jsme o novince psali v článku: Nová Chizza alá Pizza od KFC

Chizzu si můžete objednat ve dvou velikostech 22 cm a 26 cm a dvou variantách Chizza Italiana a Chizza Pepperoni ceny začínají od 119 Kč 

kfc galerie harfa - chizza

Objednal jsem si velkou Chizzu Italiana v menu za 219 Kč. Obsluha byla mírně zmatená a naúčtovala mi menu, které kromě Chizzy obsahovalo ještě kyblík hranolek a dvě pití. Požádal jsem opět o menu pro jednoho s jedním pití. Tuto položku nemohla najít, takže přiběhla ještě paní vedoucí a položku na kase nakonec po dalších dvou minutách našla.

Chizzu jsem očekával podobnou o které jsme kdysi psali. Bohužel české podání vypada tak, že v krabici od pizzy dostanete prostě dvě Qurrita. Ani si nedali práci, aby je úplně rozříznuli. Chizza Italiana obsahuje v tortile zapečené křupavé kuře se sýrem a houbami s rajčatovo-bylinkovou omáčkou. 

Chizza byla poloprázdná, některé trojúhelníčky neosahovaly nic, takže jsem jedl jen tortilu. Houby mi v Chizze vyloženě nechutnaly. Omáčka mi přišla spíš jako kombinace omáčky z Quirrita a Granderu. Za mě naprosto nevyvážená chuť v podání Chizza Italiana a velké zklamání.

kfc galerie harfa - chizza

Ještě asi zkusím Chizzu Pepperoni, která by měla mít lepší složení - tortila zapečená s křupavým kuřetem a pikantním salámem se sýrem a paprikovou omáčkou.

 

První návštěva 27.11.2010 19:00:

U KFC byla asi největší fronta, oproti BK který je úplně na konci food courtu. Obsluha byla příjemná, přiměřeně rychlá. Na Twister jsme chvilku čekali.

Ochutnali jsme Twister menu s Pepsi. Hranolky byly klasické KFC... ty komentovat radši nebudu, ale zarazil mě Twister, který byl tentokrát úplně bez chuti, jinak kuřátko i tortila byly dobré.

Galerie Harfa KFC

 

Celkově doporučuji: 76 %

Dave
27.11.2010 19:00, 28.9.2017 12:00

Celková útrata: 119 kč, 219,-